بـرگ نخســـت درباره ميلاد مبتکر شرقنمايشگاه هاخدمات نمايشگاهيگالري تصاويرتماس با ما  

درباره میلاد مبتکر شرق

شرکت نمایشگاهی میلاد مبتکر شرق در سال ۱۳۸۱ با هدف فعالیت در زمینه برگزاری نمایشگاه، همایش، کنفرانس و ….  به ثبت رسید و از همان سال شروع به فعالیت کرد.
مدیران این شرکت که بخشی از نیروهای دست اندرکار در این حوزه بودند با باور به اینکه برگزاری نمایشگاه ضمن برخورداری از ظرفیت مناسب، نیازمند نگرشی تازه است، با تعیین راهبرد و تدوین برنامه مدون و ایجاد سازمان کار متخصص و کارآمد در این راستا کار خود را آغاز نمودند.
شرکت نمایشگاهی میلاد در طی نزدیک به سیزده سال فعالیت خود، با برخورداری از کارشناسان مجرب و توانمندیهای فنی، تاکنون موفق به برگزاری بیش از یکصد وشصت نمایشگاه و همایش در سطح داخلی و خارجی شده است. برگزاری نمایشگاه های تخصصی صنعت دام و طیور، ماشین آلات و یراق آلات مبلمان، مبلمان منزل ،اداری و دکوراسیون، صنعت برق و الکترونیک، صنعت ساختمان، سرمایشی و گرمایشی و … و همچنین برگزاری نمایشگاههای تخصصی در عربستان و افغانستان از جمله این فعالیت ها می باشند.


:: نمايشگاه ها:: اخبار و رويدادها:: خدمات غرفه سازي:: تهيه لوازم و تجهيزات نمايشگاهي:: حمل و نقل و ترخيص کالا:: اطلاعات مفيد نمايشگاهي:: شکایات و پيشنهادات :: پرسش و پاسخ
 

بـا حمایـت و همکـاری

پیوندهای مرتبط

:: وزارت صنعت، معدن و تجارت :: سازمان توسعه تجارت ایران :: شرکت نمایشگاههای بین المللی ايران